O nás


Společnost Bilson Trade s.r.o. byla založena v roce 2017.  Společnost sídlí na adrese Nové sady 988/2, Brno, 602 00. 

Provozujeme tyto internetové obchody

Od roku 2011 se zabýváme zdravotnictvím. provozujeme internetový obchod, se zaměřením na spotřební zdravotnický materál, velkoobchod - maloobchod. mezi naše zákazníky patří jak samotné nemocnice, státní správa, lékárny, a široká veřejnost.

V roce 2018 jsme spustili internetový obchod se zaměřením na očistu střeva. Nabídka obsahuje kompletní sortiment. Nejdůležitejší je pro nás diskrétnost.

Od roku 2015 jsme otevřeli internetový obchod se zaměřením na sortiment pro dospělé.

Naše další firemní činnost

realizujeme pro naše zákazníky

Fotografické služby

Realizujeme reklamní a fotogragickou činnost. od roku 2020 máme dva prostory - ateriléry (ordinaci) a ateliér určený k focení jak produktové fotogragie, tak ke komerčnímu určení. samozřejmě je možnost pronájmu určených prostor.

Možnost pronájmu ateriéru.

Fulfillment pro eshopy

Vzhledem k volné jak skladové tak pracovní kapacitě, jsme se rozhodli nabídnout podnikatelům své služby. Od 12/2019 realizujeme skladovou činnost (skladování, balení a expedici zásilek) pro naše smluvní zákazníky. Máme svoji činnost, které se věnujeme a proto nemáme důvod konkurovat našim zákazníkům v jejich oboru. Místo toho nabízíme kvalitní servis, který umíme a který nás baví.

Máteli zájem o další informace, kontaktujte nás.